Strona głównaWiadomościDarmowy weekend z Call of Duty WWII i Offworld Trading Company

Darmowy weekend z Call of Duty WWII i Offworld Trading Company

Długi weekend jeszcze się nie skończył, a jeżeli nie macie w co grać to mamy dla Was dwie darmowe propozycje. Jedną z nich jest tryb multiplayer w CoD WWII, a drugą ekonomiczny RTS Offworld Trading Company autorstwa Stardock.

W przypadku trybu multi w Call of Duty WWII wszystkie postępy jakich dokonamy podczas darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry w przypadku jej zakupu.

Zgodnie z opisem CoD WWII to powrót do klasyki gatunku, czyli autentyczna broń oraz akcje typu run-and-gun, co gwarantuje dynamiczną i pasjonującą rozgrywkę.

Aby zachęcić graczy do zakupu, Activision obniżyło również cenę gry o 35%. Więc jeśli spodoba się Wam tryb multi warto skorzystać. W grze jest również dostępny ciekawy tryb dla jednego gracza, ale nie oszukujmy się prawdziwa zabawa w CoD jest gdy gramy z innymi.

Na zachętę jeszcze trailer gry:

[you tube=42GiPMtJ-1I]

Druga weekendowa propozycja to Offworld Trading Company, która jest dostępna od dzisiaj aż do 6 maja. Gra jest strategią ekonomiczna czasu rzeczywistego, której autorem jest Soren Johanson główny projektant Cywilizacji IV.

Bezpłatna wersja oferuje zarówno kampanię dla jednego gracza jak i tryb multiplayer. Co więcej jeżeli zdecydujecie się na zakup, gra przez dwa dni przeceniona jest o 50%.

Trailer poniżej:

[you tube=wOjeepczC6g]

Jeżeli więc nie piszecie dzisiaj matury to pobierajcie i grajcie.

AKTUALIZACJA

Jak się okazuje to nadal nie wszystko. Trzecia darmowa pozycja do ogrania w ten weekend to For Honor.

Tak jak w przypadku pozostałych dwóch gier, tak i tutaj wydawca proponuje zakup gry po obniżonej o 75% cenie.

Wszystkich trzech gier szukajcie na Steam.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię