Strona głównaWiadomościUbisoft Montpellier przedstawia nowy gameplay z Beyond Good and Evil 2

Ubisoft Montpellier przedstawia nowy gameplay z Beyond Good and Evil 2

Nie wiadomo kiedy przygodowa gra akcji zostanie wydana, ale nowy materiał pokazuje, że warto czekać. Kosmiczne piractwo ukazane przez deweloperów zapowiada się bardzo rozrywkowo.

Czy będzie to powrót do korzeni, czy może twórcy pójdą o krok dalej próbując iść z duchem postępu? Jedno jest pewne, że kontynuacja kultowej gry będzie solidną dawką rozrywki w przepięknej oprawie. Z pamiętnika dewelopera wyłania się obraz jeszcze większej przygody z rozbudowaną formą eksploracji świata.

W Beyond Good and Evil 2 lokacje będziemy przemierzać w bardzo dynamicznym stylu, przeskakując z kokpitu statku do atmosfery planet i na odwrót. ADHD bohaterów pozwoli na zaskakiwanie przeciwników, jak i szybką ucieczkę. Aczkolwiek o tchórzostwie nie ma mowy, bowiem Shani, czyli jedna z głównych postaci w grze, wie jak obsługiwać się bronią ręczną.

Otwartość świata ma mocno odbić się na wolności w kontekście rozwiązywania zadań oraz ich nieszablonowości. Zorganizowane napady często będą płynnie przechodzić z walki za sterami kosmicznych myśliwców do starć przy pomocy zwykłego miecza. Pomocny w trakcie pojedynków ma być również odrzutowy plecak, dzięki któremu w błyskawicznym tempie oderwiemy się od ziemi na dłużej, niż kilka sekund docierając do miejsc trudno dostępnych.

[you tube=qz_F-Hh4xs4]

O dalszym losie premiery Beyond Good and Evil 2 mamy dowiedzieć się w trakcie nadchodzących targów E3.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię