Strona głównaWiadomościDarmowy weekend z grą Fallout na PC i Xbox One

Darmowy weekend z grą Fallout na PC i Xbox One

Fallout 4 to gra, obok której trudno przejść obojętnie. Przez wielu jest uwielbiana, a dla innych szkaluje dobre imię serii. Jeśli ktoś jeszcze nie wyrobił sobie zdania na jej temat, to w ten weekend będzie ku temu doskonała okazja. Na PC oraz Xbox One gra będzie dostępna za darmo.

Tak, Fallout 4 w najbliższy weekend zostanie udostępniony za darmo na Steamie oraz Xbox One, chociaż w tym, drugim przypadku tylko dla posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold. Dla posiadaczy komputerów darmowy weekend rozpocznie się 25 maja o godzinie 20:00 czasu polskiego i potrwa do 28 maja do godziny 22:00. Dla posiadaczy konsoli Xbox One darmowy okres potrwa o 3 godziny krócej. Zacznie się dzisiaj o 21:00 i zakończy w niedzielę o 19:00.

Gracze będą mieli dostęp do pełnej, podstawowej wersji gry ze wszystkimi poprawkami. Nie wiadomo, dlaczego gra nie zostanie udostępniona również posiadaczom konsoli PlayStation 4, ale to nie nasze zmartwienie, prawda? Nas interesują przede wszystkim PC-ty i – w tym przypadku – Steam. Warto jeszcze wspomnieć, że po okresie darmowego dostępu Fallout 4 ma być dostępny w promocyjnej cenie. Obniżki mają sięgać nawet 67 procent.

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię