Strona głównaGryAktualnościDay 1 patch Dying Light 2 naprawia ponad 1000 błędów

Day 1 patch Dying Light 2 naprawia ponad 1000 błędów

Pierwsze recenzje nie kłamały. Dying Light 2 faktycznie ma sporo bugów, których większość powinna zniknąć już w dniu premiery.

Długo wyczekiwany Dying Light 2 ujrzy jutro światło dzienne. Wczoraj zeszło jednak już embargo na recenzje i wielu krytyków jest zadowolonych z pracy Techlandu. Przeważająca część ocen waha się od 7 do 8, co sugeruje kawał solidnej gry.

Zobacz: HBO Max oficjalnie w Polsce. Wiemy kiedy

Głównym problemem gry, oprócz jej fabuły, są błędy. W szczególności na konsolach krytycy pisali nawet o bugach niszczących ich zapisy, zmuszając do rozpoczęcia gry na nowo. Techland prosił jednak, żeby nie oceniać gry przed day 1 patchem i teraz wiemy dlaczego.

Aktualizacja, którą będzie trzeba pobrać w dniu premiery, naprawi ponad 1000 różnych błędów. Znajdują się tam oczywiście te poważne, jak chociażby błąd uniemożliwiający progres kampanii, jak i te drobne. Gra ogólnie powinna działać i wyglądać znacznie lepiej. W dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak dużą i pozbawioną bugów grę. Techland pracował najwyraźniej ciężko w ostatnich tygodniach na to, żeby od premiery Dying Light 2 reprezentował odpowiedni poziom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię