Strona główna Gry Aktualności DayZ po latach wychodzi z Early Access

DayZ po latach wychodzi z Early Access

- Reklama -

Już niedługo możemy stać się świadkami czegoś niebywałego. Po wielu latach przebywania we wczesnym dostępnie, DayZ jest bliskie wydania, jako pełnoprawna gra w wersji 1.0. Zanim tak się jednak stanie deweloper musi przetestować tytuł (jakby nie robił tego przez ostatnie lata). Wersja beta trafiła właśnie na serwer testowy w celu ostatecznego doszlifowania i wypolerowania na glanc.

Obecnie zespół zajmuje się tylko tym. Finalna wersja DayZ ma ukazać się jeszcze przed końcem roku. W poście na stronie gry główny producent Eugen Harton wyjaśnia, że zespół dąży do uzyskania stabilnej wersji DayZ 1.0, która będzie łatwiejsza w rozwoju.

Stworzenie nowej broni w grze, która każdego dnia ma awarie lub przestaje strzelać z powodu drobnych zmian w kodzie, nie jest dla nas zabawą. Wiemy, że ten krok jest ważny nie tylko dla gry, ale także dla zespołu. Chociaż mogliśmy wprowadzić wersję 0.64 i kontynuować rozwój, jak wielu z was sugerowało, musimy zacząć poprawnie pracować nad terminami i być przygotowanym na ustalenie priorytetów.

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że ten dzień kiedyś nastanie. Jednak może nie cieszmy się zbyt wcześnie. Dajmy deweloperowi czas do końca roku. Na szczęście ta przepowiednia się nie spełni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE