Strona głównaWiadomościRozrywkaDC Extended Universe - zapowiedziano daty dotyczące nowych filmów

DC Extended Universe – zapowiedziano daty dotyczące nowych filmów

Niewątpliwie drugą największą, obok Marvela, franczyzą filmowo-komiksowo-serialową jest DC Extended Universe. Ludzie związani z produkcją tych tytułów ujawnili, że w przygotowaniu jest kilka nowych produkcji.

The Suicide Squad

Trwają prace nad trzema nowymi produkcjami DC Extended Universe. Będą to The Suicide Squad, Batman oraz BlackAdam. Za The Suicide Squad odpowiedzialny jest James Gunn, który swego czasu wyleciał z Disneya. Gunn będzie odpowiedzialny za scenariusz oraz reżyserię nowego Legionu Samobójcow. Film ma się pojawić 6 sierpnia 2021 roku. Wiadomo również, że będzie to tzw. soft reboot – niby sequel, ale tak daleki od oryginału, że może być traktowany jako osobny film o danych wydarzeniach.

Batman

Historia tego filmu ciągnie się już kilka lat. Konkretnie od 2015 roku, kiedy to ogłoszono, że Ben Affleck napisze, wyreżyseruje, wyprodukuje i zagra główną rolę w kolejnej części. Potem okazało się, że aktor zrezygnował z roli reżysera i nie wiadomo było kto go zastąpi. Miał to uczynić Matt Reves, reżyser Planety Małp. Kolejna bomba spadła na fanów w postaci informacji, że Reves przepisze również scenariusz, stworzony przez Afflecka. No i w końcu ten ostatni ogłosił, że nie wcieli się w główną rolę. Potem film przeszedł jeszcze kilka perturbacji, jak na przykład zamieszanie przy wyborze głównego aktora. Koniec końców ogłoszono, że prace nad filmem zaczną się oficjalnie w styczniu 2020, a w kinach pojawi się on 25 lipca 2021 roku.

Black Adam

O tym filmie wiadomo najmniej. Został zapowiedziany lata temu przez Dwayne’a Johnsona, który ma wcielić się w rolę Anti-Hero, ale to w zasadzie wszystko co wiadomo. Teraz pojawiła się jedynie informacja, że zdjęcia rozpoczną się w maju 2020 roku.

Który z zapowiedzianych filmów interesuje Was najbardziej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię