Strona główna Wiadomości PewDiePie z historycznym wynikiem. YouTuber przebił magiczną barierę

PewDiePie z historycznym wynikiem. YouTuber przebił magiczną barierę

Może nie jest to pierwszy kanał w historii YouTube’a, ale z pewnością warto odnotować, że PewDiePie przekroczył barierę 100 mln subskrypcji. Wcześniej dokonał tego kanał T-Series.

Czy Felix Kjellberg ma powodu do zadowolenia? Na pewno. Jest pierwszym „indywidualnym” YouTuberem na świecie, któremu udało się pokonać barierę 100 mln subskrypcji. Wcześniej tego samego dokonał kanał T-Series, ale ten zrzesza 28 różnych indyjskich kanałów i generuje w każdym miesiącu ponad 13 mld wyświetleń. Trudno z czymś takim konkurować. Tym bardziej, że same Indie mają 1,3 mld mieszkańców.

Zobacz: AI YouTube’a usunęła filmy z walkami robotów, bo uznała, że to żywe istoty

Właśnie dlatego osiągnięcie PewDiePie’a jest tak duże. Dokonał tego praktycznie sam. Oczywiście przy tak wielkim kanale chyba nikt nie ma wątpliwości, że ze Szwedem współpracuje mnóstwo osób, które pomagają mu chociażby w montażu. Jednak to on przyciąga widzów swoją osobowością. I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od filmików z Minecrafta. To dzięki nim Felix Kjellberg jest dzisiaj rozpoznawany niemal na całym świecie.

Przy okazji warto odnotować, że w minionym tygodniu PewDiePie przeżył jeszcze jedną, ważną chwilę w swoim życiu. Ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Marzią Bisognin (teraz już Marzia Kjellberg). Gratulujemy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE