Strona głównaGryAktualnościDead by Daylight i while True: learn() teraz za darmo

Dead by Daylight i while True: learn() teraz za darmo

W tym tygodniu Epic Games Store serwuje dwa smaczne dania w postaci Dead by Daylight i while True: learn(). Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki macie czas do przyszłego czwartku.

Czwartek to dzień, w którym Epic zmienia w swoim sklepie zestaw gier rozdawanych za damo. W tym tygodniu dwa pyszne tytuły Dead by Daylight i while True: learn().

Zobacz: Halo Infinite: subskrybenci Game Passa otrzymają co miesiąc bonusy do gry

Dead by Daylight to wieloosobowa, asynchroniczna gra grozy, w której jeden gracz wciela się w rolę szalonego zabójcy, a pozostała czwórka gra jako ocalali próbujący uciec i uniknąć śmierci.

Ocaleni grają w perspektywie trzeciej osoby i mają przewagę lepszej świadomości sytuacyjnej. Zabójca gra w widoku pierwszoosobowym i jest bardziej skupiony na swoich ofiarach.

Celem ocalałych w każdej rundzie jest ucieczka z mapy, zanim złapie ich zabójca. To tylko brzmi łatwo – zwłaszcza że otoczenie zmienia się z każdą rozgrywką.

Dead by Daylight pobierzesz wchodząc TUTAJ.

while True: learn() – to gra, w której wcielamy się w speca od uczenia maszynowego i sieci neuronowych. Jednak prawdziwym mistrzem okazuje się nasz kot. Naszym zadaniem jest stworzenie translatora tłumaczącego język koci na język ludzki i odwrotnie. Gra pomoże opanować podstawy uczenia maszynowego.

while True: learn() pobierzesz TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię