Strona głównaGryAktualnościDead by Daylight - Pyramid Head z Silent Hilla nowym zabójcą

Dead by Daylight – Pyramid Head z Silent Hilla nowym zabójcą

Behaviour Interactive zapowiedział właśnie kolejny dodatek do swojego multiplayera. Nowym killerem Dead by Daylight zostanie Pyramid Head.

Kiedy deweloperzy Dead by Daylight zapowiedzieli transmisję z okazji czwartej rocznicy gry, spodziewaliśmy się kolejnego dodatku. Nikt chyba nie oczekiwał ogłoszenia współpracy pomiędzy Behaviour Interactive a Konami.

Zobacz: Multiplayery, których każdy powinien spróbować – Część 2

Nie bez powodu w naszym ostatnim zestawieniu popularnych multiplayerów wspominaliśmy o Dead by Daylight. Twórcy regularnie wypuszczają nową zawartość, kolejne postaci urozmaicają złożoną jeszcze w dniu premiery grę, a od jakiegoś czasu inspiracji Behaviour zaczął szukać w popularnych horrorach.

Tym właśnie sposobem do Dead by Daylight trafili już m.in. Michael Myers, Ghost Face czy Freddy Krueger. Teraz przyszła najwyraźniej pora na Silent Hilla. Podczas świętowania czwartej rocznicy deweloperzy zapowiedzieli, że kolejnym zabójcą będzie Pyramid Head. Postać jest już w pełni grywalna i dostępna do sprawdzenia na serwerze testowym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię