Strona głównaWiadomościDell Precision 5520 Anniversary Edition - producent świętuje

Dell Precision 5520 Anniversary Edition – producent świętuje

Dell od wielu lat dzierży miano uznanego i szanowanego producenta sprzętu komputerowego. Najwyraźniej zasłużenie, bowiem jego istnienie na rynku zaznacza się już od 20 lat!

Z tej okazji producent wypuścił na rynek limitowaną wersję laptopów serii Precision 5520. Dla kolekcjonerów będzie to nie lada gratka – Dell zapowiedział, że na rynek trafi zaledwie kilka tysięcy sztuk tych wyjątkowych urządzeń.

Czym wersja specjalna odróżni się od seryjnego egzemplarza? Kupujący otrzyma model o obudowie wykonanej z szczotkowanego, anodowanego aluminium, ekskluzywne opakowanie oraz… tapetę.

Oprócz zewnętrza otrzymamy konfigurację wzmocnioną względem pozostałych konfiguracji tej serii o dotykowy ekran LCD 15,6″ IGZO o rozdzielczości 4K (3840x2160p). Pozostałe parametry sprzętowe są konfigurowalne, w zależności od potrzeb klienta, wyróżnić można jednak:

  • CPU: Intel Core i7-7820HQ / Intel Core Xeon E3-1505M
  • od 8 do 32 GB pamięci RAM DDR4-2400MHz
  • GPU: Nvidia Quadro M1200 z 4 GB pamięci GDDR5
  • HDD: od 256 GB SSD M.2 PCIe aż do wersji 1 TB

Dell sprzedaje swój urodzinowy model wraz z systemem Windows 10 Pro 64 bit lub Ubuntu w wersji 16.04.

Edycja specjalna jest już dostępna na stronie producenta za kwotę od 2179 dolarów. Względem modelu podstawowego różnica w cenie jest znaczna (o aż 1399 dolarów). Czy warto dołożyć aż tyle za dodatek w postaci lepszego ekranu, metalowej obudowy oraz specjalnego pudełka (nie zapominajmy o tapecie)? Jedno jest pewne. Dwudzieste urodziny już się nie powtórzą 🙂

Źródło: Dell

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię