Strona głównaWiadomościDELL reklamuje swoje komputery jako idealne do hakowania PUBG

DELL reklamuje swoje komputery jako idealne do hakowania PUBG

W ubiegłym tygodniu w Pekinie miała miejsce wielka prezentacja nowych procesorów Intela 8 generacji. Dell był jednym z wystawców i pochwalił się swoją nową linią komputerów z procesorami tej serii. Każdy z prezentowanych komputerów wyposażony został w zestaw różnego rodzaju pluginów.

Jeden z reporterów magazynu PCPP brał udział w wydarzeniu i zrelacjonował co zobaczył na miejscu.

Sally Zhang rzecznik Dell z radością opowiadała o możliwościach technicznych nowych komputerów. Jako jedną z zalet wymieniła możliwość uruchamiania dużej liczby pluginów, wśród których znalazły się takie, które będą pomagały wygrywać „obiady z kurczakiem”.

Dodała również, że chińscy gracze są najbardziej innowacyjni na świecie, zarówno w produkowaniu jak i używaniu pluginów do różnych gier. Zwłaszcza takich, które pozwalają biegać szybciej od innych lub wysadzić na raz 10 samochodów. Ponadto poinformowała uczestników spotkania, że DELL wspiera najlepszych graczy dając im przewagę nad innymi.  Zhang zaprezentowała również film z PUBG, który pokazuje działanie omawianych przez nią wtyczek. Zasugerowała aby kupić nowy sprzęt firmy, który pozwoli na uruchomienie wielu pluginów i oszukiwanie w grze.

Sytuacja co najmniej dziwna, DELL oficjalnie zachęca do korzystania z aplikacji cheatujących w PUBG. Według informacji przekazanych przez reportera w  lobby targów umieszczony został mem „China Number One”. Wychodzi więc na to, że Dell jawnie namawia graczy do oszustwa. Kilka miesięcy temu informowaliśmy o licznych banach i pozwach dla producentów oprogramowania pozwalającego na oszustwa. Ciekawe co PUBG Corp na tak bezczelną zagrywkę firmy.

Źródło: tweaktown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię