Strona głównaWiadomościNowy trailer Overkill's The Walking Dead udowadnia, że nie warto leczyć się...

Nowy trailer Overkill’s The Walking Dead udowadnia, że nie warto leczyć się w szpitalu

Czy śmierć oznacza koniec trosk dla człowieka? Niekoniecznie, bowiem zombie bez przerwy cierpią na nadmierne zaburzenie łaknienia.

Jak dotąd powstało już kilka gier nawiązujących do oryginalnej twórczości Roberta Kirkmana, ale najwyraźniej materiał o zombiakach nadaje się do dalszej eksploatacji. Swoich sił będzie próbować teraz studio znane przede wszystkim z Payday 2, w której gracze mogli wspólnie napadać na banki.

Overkill’s The Walking Dead podobnie posłuży do rozgrywki kooperacyjnej, gdzie 4 osoby ramię w ramię będą walczyć z hordami nieumarłych. Poziom zabawy mają urozmaicić specjalizacje bohaterów. Ich unikalne umiejętności będą stanowić o ich zaletach, ale również i wadach ograniczających metody przeciwstawiania się przeciwnikom.

Jak na razie nie ma pewności w jakiej konwencji zostanie przedstawione uniwersum The Walking Dead, lecz mechanika gry w stylu FPS jest bardzo prawdopodobna. Nie wykluczone, że będzie nawiązywać do serii Left for Dead również skupiającej się na trybie sieciowym. Brak jakichkolwiek gameplayów kompensuje najnowszy trailer, w którym to deweloper prezentuje nam druga grywalną postać, Panią dr Maya. Jej zawodowe doświadczenie odbije się oczywiście na roli jaką odegra w grupie ostatnich ocalałych ludzi.            

[you tube=lhTyofZMkM4]

Zapach nieświeżych zombie ma dotrzeć do naszych blaszaków rzekomo jeszcze w tym roku.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię