Strona głównaGryAktualnościDemon's Souls - fanom w grze na PS5 pomoże ponad 180 filmów

Demon’s Souls – fanom w grze na PS5 pomoże ponad 180 filmów

Wygląda na to, że Sony próbuje zmniejszyć nieco barierę wejścia do nadchodzącego remake’u Demon’s Souls.

PlayStation 5 nie będzie miało wielu nowych gier na premierę. Te, które faktycznie pojawią się blisko debiutu konsoli, wzbudzają sporo emocji wśród fanów Sony. Jedną z nich jest Demon’s Souls, remake gry z 2009 roku, uważanej za jednego z trudniejszych single playerów.

Zobacz: PlayStation Now wzbogaca się o nowe gry. Szkoda, że nie dla Polaków

Sony planuje najwyraźniej pomóc nieco graczom, którzy boją się o poziom trudności w nadchodzącej produkcji. Jak poinformował w wywiadzie z The Washington Post Gavin Moore, jeden z deweloperów pracujących nad grą, na posiadaczy PS5 czeka ponad 180 filmów pomocniczych.

Jest to jedna z nowych funkcji, jaką ma wprowadzić do gier PlayStation 5. Jeżeli w którymś momencie zgubicie się w jakiejś grze lub nie będziecie czegoś rozumieć, można wybrać odpowiednią opcję w menu i zobaczyć, jak dany fragment ukończyli inni gracze. Demon’s Souls będzie jedną z pierwszych gier, która skorzysta z tej opcji i pozwoli zrozumieć nam jak w praktyce ma działać ta funkcja.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię