Strona głównaGryAktualnościTester God of War Ragnarok nazwał grę "GOTY 2021"

Tester God of War Ragnarok nazwał grę „GOTY 2021”

Santa Monica Studios najwyraźniej szykuje dla nas kawał solidnego produktu. Po internecie krążą ciekawe doniesienia dotycząće God of War Ragnarok.

O God of War Ragnarok nie słyszeliśmy do tej pory zbyt dużo. We wrześniu zobaczyliśmy jedynie krótką zapowiedź i od tego czasu fani zajmują się głównie snuciem marzeń dotyczących szybkiej premiery. Chociaż nie jesteśmy raczej blisko tego typu wydarzeń, jeden z testerów jest zachwycony nową grą.

Zobacz: PlayStation VR zadziała z PS5 tylko w trybie wstecznej kompatybilności

Sami, autor aktualnego zamieszania, opublikował wczoraj na Twitterze krótki post. Stwierdził, że nowy projekt Santa Monica Studios to GOTY 2021 i pracują nad czymś „wyjątkowym i szalonym”. Jak możecie się pewnie domyślić, post szybko zniknął z jego konta.

Dobrze jednak wiedzieć, że studio utrzymuje pewność siebie po tak udanym powrocie serii w 2018 roku. Biorąc pod uwagę liczbę zdobytych nagród, bardzo wysoko zawiesili sobie poprzeczkę. Teraz do dyspozycji mają jednak jeszcze lepszą konsolę, pełną nowych funkcji i możliwości, o jakich nie mogliśmy nawet śnić na PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceWccftech
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię