Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - fani wskazują Bungie zepsutą mechanikę ataku specjalnego

Destiny 2 – fani wskazują Bungie zepsutą mechanikę ataku specjalnego

Bungie dostaje od graczy coraz więcej sygnałów, że jedna ze specjalnych zdolności w Destiny 2 – Golden Gun – działa gorzej niż wcześniej.

Destiny 2 pozostaje głównym projektem Bungie i jednym z ważniejszych punktów branży gier. I to pomimo sygnałów, że firma pracuje już nad kolejnym, dużym tytułem. Nie zabrakło w historii Destiny 2 słabszych i lepszych momentów – teraz właśnie pojawił się jeden z tych słabszych, a konkretnie wszystko przez jedną ze zdolności. Jedna z podklas posiada zdolność Golden Gun, która – jak mówią gracze – nie działa prawidłowo.

Destiny 2

Golden Gun w założeniach jest atakiem zabijającym na “jednego hita”. Wymaga czasu by go naładować, ma też swoją jeszcze mocniejszą wersję – Super. Jednak ostatnio gracze zwrócili uwagę, że zasięg ataku ostatnio drastycznie się zmniejszył. Egzotyczna broń w grze czasem zostaje osłabiona, ale nigdy nie powinno to się przekładać na wersję Super ataku. A tak chyba dzieje się w opisywanym przypadku.

Zobacz: Destiny 2 rozpocznie betę crossplaya w przyszłym tygodniu

Wszystko przez połączenie z zasięgiem ataku innego ataku – The Last Word. Ostatnio zmieniono statystyki broni typu hand cannon, a taką jest The Last Word. To pociągnęło za sobą spadek zasięgu wspomnianego wcześniej Golden Gun, także w wersji Super. 

Gracze szybko zaczęli się domagać naprawienia problemu i wspomnieli nawet jaki dokładnie powinien być fix – chodzi oczywiście o zasięg i rozłączenie ataków hand cannon i golden gun. Czy Bungie przychyli się do prośby? Już wcześniej zdarzało się, że autorzy Destiny 2 reagowali pozytywnie na niepopularne opinie społeczności. Może więc tym razem będzie podobnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię