Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - nowy glitch pozwala zdobyć Ghosta z Raidu

Destiny 2 – nowy glitch pozwala zdobyć Ghosta z Raidu

Nowy Raid w Destiny 2, Deep Stone Crypt, pojawi się w grze dopiero w przyszłym tygodniu. Niektórzy znaleźli jednak sposób, żeby wejść do środka.

Dziwne błędy to aktualnie jeden z głównych tematów do dyskusji społeczności Destiny 2. Stasis nie ma w aktualnym stanie zbyt dużo sensu w PvP, a do tego one raidowe bossy. Najnowszy glitch otwiera z kolei drogę do aktywności, która miała zadebiutować za tydzień.

Zobacz: PlayStation 5 – pierwszy, potwierdzony przypadek całkowitej awarii konsoli

Raid to najbardziej interesująca część każdego, nowego dodatku w grze Bungie. Po dwóch tygodniach przygotowań gracze wchodzą do najtrudniejszej aktywności i rozpoczynają wyścig po World’s First. Gwarantowaną nagrodą za jego ukończenie jest Ghost, który zdobyć można już teraz.

Na powyższym wideo możecie zobaczyć dokładny sposób wejścia do Deep Stone Crypt tydzień wcześniej. Nie prowadzą tam oczywiście żadne drzwi czy tunele. YouTube The Real Khepri wchodzi pod mapę i biega po całej aktywności do momentu, kiedy do jego ekwipunku trafi nowy Ghost.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię