Strona głównaKonsoleXbox Series X/S - problemy z dostępnością mogą potrwać do połowy 2021

Xbox Series X/S – problemy z dostępnością mogą potrwać do połowy 2021

Wygląda na to, że nawet przez kolejne pół roku będzie trzeba się mocno postarać, żeby położyć swoje ręce na Xbox Series X i S.

Xbox Series X oficjalnie światło dzienne ujrzał równo tydzień temu. Microsoft ma za sobą premierę, pierwsze eventy i może już wczytywać się w feedback graczy. Ostatnio zaadresowali również temat dostępności konsoli przez kolejne miesiące.

Zobacz: Playstation 5, gracze napotkali błąd z pobieraniem gier i aplikacji

Potencjalne problemy z kupieniem konsol nowej generacji Microsoftu potrwają prawdopodobnie do pierwszego kwartału przyszłego roku. Po okresie świątecznym produkcja ruszy pełną parą, przygotowując się do wakacji.

Konsole debiutują w bardzo ciężkim momencie. Cały czas jesteśmy w trakcie pandemii. Ludzie siedzą znudzeni w domach i więcej pieniędzy wydają na rozrywkę. Zbliżają się również Święta, kiedy powodów do zakupów jest nawet więcej. Microsoft i Sony mają więc przed sobą ciężkie zadanie, żeby zapewnić wszystkim chętnym dostęp do swoich produktów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię