Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: nowy teaser zdradza część tajemnic Sezonu 11

Destiny 2: nowy teaser zdradza część tajemnic Sezonu 11

Bungie zapowiada opowieść z Sezonu 11 Destiny 2. Wkrótce ma przedstawić więcej szczegółów.

Jesteśmy kilka dni przed ogłoszeniem pierwszych oficjalnych informacji na temat Sezonu 11 w Destiny 2. Bungie zapowiada, że wiele szczegółów planuje zdradzić podczas nadchodzącego streama, ale już teraz na Twitterze pojawił się teaser. Zdradza on kilka szczegółów tego, dokąd zmierza historia w grze. Widzimy na nim na przykład Europę, jeden z księżyców Jowisza, który od dawna był sugerowany jako kolejna lokacja w grze.

Stream ma wystartować 9 czerwca, o 18:00 czasu polskiego. Godzina może być wbrew pozorom bardzo znacząca – nowy sezon Destiny 2 ma bowiem wystartować o 19:00. To oznacza, że Bungie trzyma większość informacji w tajemnicy praktycznie do ostatniej chwili. Wiemy tylko, że twórcy gry planują jakieś zmiany w systemie ekwipunku graczy. Swoją drogą, stream pierwotnie był planowany na aktualny tydzień.

Zasugerowano także, że podczas transmisji mogą zostać poruszone nie tylko tematy dotyczące Sezonu 11, ale też bardziej odległej przyszłości Destiny 2. Na przykład czwartego roku gry – zazwyczaj na jesieni gra otrzymuje spore aktualizacje, tak było chociażby z dodatkiem Shadowkeep w zeszłym roku.

Jak myślicie, co jeszcze zobaczymy?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię