Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: Bungie za kilka dni ujawni nowe plany co do gry

Destiny 2: Bungie za kilka dni ujawni nowe plany co do gry

Bungie przygotowuje fanów Destiny 2 na ujawnienie wielu nowych rzeczy. Chcielibyśmy, by każda firma tworząca gry była tak otwarta.

Bungie regularnie przygotowuje blogi, w których informuje “co dalej” z Destiny 2. Najnowsza zajawka to między innymi informacja o nowym sezonie oraz “nowym rozdziale historii, która rozwijała się przez cały rok”. Więcej szczegółów ma zostać podane już wkrótce. Zapowiadane szczegóły były prawdopodobnie skrywane na okoliczność E3, ale skoro eventu w tym roku nie udało się zorganizować, firma postanowiła podejść do tematu jak wiele innych – zorganizować streama. Ma on się odbyć jeszcze w tym tygodniu.

Zobacz: Nie możecie ukończyć zadania The Lie sequela Destiny? Wiemy dlaczego

Według wpisu nowe informacje na temat Destiny 2 zostaną ujawnione 10 czerwca. Nieco niefortunna data, biorąc pod uwagę, że znajduje się pomiędzy Steam Games Festival a streamem CD Projekt RED. Z drugiej strony – ta wiosna i lato będą tak pełne ogłoszeń na temat nowych gier, że gracze powinni się poczuć usatysfakcjonowani. 

Zobacz: Pracownicy Bungie i Microsoftu rozpoczynają pracę z domu ze względu na koronawirusa

Jest jeszcze jeden element zapowiedzi – niepokojąco brzmiący plik audio, który zdaniem fanów Destiny 2 jest związany z nowym dodatkiem. Możecie go posłuchać poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię