Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: Upadek Świata – zobacz najnowszy zwiastun

Destiny 2: Upadek Świata – zobacz najnowszy zwiastun

Do sieci trafił nowy zwiastun nadchodzącego dodatku do Destiny 2 pt. Upadek Świata. Zobaczymy w nim nowo odkrytą metropolię Neomuna pełną futurystycznych wieżowców i neonowych świateł.

Ponadto w materiale udostępnionym przez Bungie zobaczymy zakres inwazji Calusa na Neomunę oraz Strażników przedzierających się przesz miasto przy pomocy nowej podklasy Ciemności – pasma. Gracze mogą także poznać obrońców Neomuny Kroczących Wśród Chmur, którzy proszą Strażników o pomoc w obronie swoich ludzi przed atakiem.

A z okazji chińskiego Roku Królika w sklepie Eververse pojawiły się egzotyczne przedmioty dla Ducha, statku oraz pojazdu. Do tego świąteczna skórka do pistoletu maszynowego Ryzykant. W Eververse do końca stycznia na graczy czeka również czerwona koperta wypełniona darmową ilością jasnego pyłu. Nowy emblemat inspirowany Rokiem Królika dostępny jest dla wszystkich Strażników po wpisaniu następującego kodu emblematu:

TNN-DKM-6LG

W trwającym obecnie w Destiny 2 Sezonie Serafinów gracze pracują nad przywróceniem StrategOSa Rasputina, aby przygotować się na to, co planuje Świadek. Do końca sezonu mogą też brać udział w Chwilach Triumfu, aby uczcić swoje osiągnięcia z całego roku Destiny 2. Wkrótce gracze rozpoczną eksplorację futurystycznej metropolii, która została opanowana przez Legion Cienia Calusa. Premiera Upadku Światła odbędzie 28 lutego 2023.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię