Strona głównaGryAktualnościHogwarts Legacy – przejście gry zajmie około 70 godzin

Hogwarts Legacy – przejście gry zajmie około 70 godzin

Do sieci trafiły nowe informacje na temat nadchodzącego Hogwarts Legacy. Wygląda na to, że szykuje się potężna dawka dobrej zabawy i powinniśmy zarezerwować trochę czasu.

Premiera Hogwarts Legacy jest już za rogiem, tym samym do sieci trafia coraz więcej informacji na temat produkcji studia Avalache Software. Wśród nich znajdziemy m.in. zdjęcia z artbooka jaki będzie dołączony do kolekcjonerskiego wydania gry.

Na zdjęciach widzimy dość szczegółową mapę terenu dookoła Hogwartu, wraz z Zakazanym lasem. Sama magiczna uczelnia jest zaledwie wycinkiem na mapie. Pojawiła się także bardziej szczegółowa mapa Hogsmeade, czyli wioski położonej niedaleko kompleksu. Możemy spodziewać się, że w ponumerowanych budynkach dostępne będą różnorakie aktywności.

Według leakera, który udostępnił zdjęcia artbooka, przejście Hogwarts Legacy zajmie około 35 godzin, drugie tyle będziemy musieli spędzić w celu wymaksowania gry. Co ciekawe, w ramach misji pobocznych będziemy mogli nauczyć się zaklęcia Avada Kedavra, jednak dopiero po zakończeniu głównego wątku fabularnego.

Gra ma zachęcać również do ponownego przechodzenia, głównie za sprawą wybierania pomiędzy domami, które będą odblokowywać niektóre zadania fabularne. Przykładowo uczniowie tylko jednego z domów, będą mieli okazję dostać się do Azkabanu.

Premiera Hogwarts Legacy już10 lutego na PC, PS5 i Xbox Series. Wersja na starsze konsole pojawi się 4 kwietnia.

https://twitter.com/ManwithSecrets_/status/1615138577687379970?s=20

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię