Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - w Beyond Light powrócą bronie Pinnacle

Destiny 2 – w Beyond Light powrócą bronie Pinnacle

Szczegółów następnego dodatku ciąg dalszy. Razem z Destiny 2: Beyond Light pojawi się nie tylko nowy content, ale również bronie Pinnacle.

Koncepcja broni Pinnacle zniknęła na chwilę z Destiny 2. Wielu graczy cieszyło się chociażby z Luna’s Howl czy Mountaintopa, ale podobną liczbę użytkowników wykańczał również wymagany do nich grind. Bungie pokusiło się więc o delikatne zmiany.

Zobacz: Minecraft – fan odtworzył w grze Wieżę z Destiny 2

W najnowszej odsłonie This Week at Bungie, deweloper przyznał, że bronie Pinnacle powrócą w Beyond Light. Celem twórców jest wypuszczanie jednego zadania na nową broń w każdym sezonie.

Tym razem jednak, zamiast męczyć się w trybie, za którym nie przepadamy, będziemy mogli dokonać wyboru. Przyjmując zadanie od Banshee, wybierzemy pomiędzy Strike’ami, Crucible a Gambitem. Wybierzemy więc to, czego grind przychodzi nam najłatwiej. Po zakończeniu tego zadania będziemy mogli przyjąć jeszcze jedno wyzwanie, od Zavali, Driftera lub Shaxxa, które dodatkowo odblokuje ornament do zdobytej broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię