Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 – Zwiastun Beyond Light prezentuje nowe bronie i zbroje

Destiny 2 – Zwiastun Beyond Light prezentuje nowe bronie i zbroje

Bungie zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącego dodatku do Destiny 2, zatytułowanego Beyond Light. W materiale przedstawiono nowe egzotyczne zbroje oraz bronie, jakie trafią do gry już w listopadzie.

W najnowszym zwiastunie do Destiny 2: Beyond Light zaprezentowano cztery nowe egzotyczne bronie oraz sześć nowych egzotycznych zbroi. Wszystkie zostaną dostane do gry już 10 listopada.

Beyond Light zapowiada się na całkiem mocne rozszerzenie do Detiny 2. W dodatku powrócimy do zamarzniętych ziem Europy, których nie widzieliśmy od czasu pierwszego Destiny. Na mapie Europy znajdziemy pięć unikalnych obszarów i co najmniej jeden porównywalny z Księżycem z Shadowkeep, jeśli nie większym.

Zobacz: Crysis 3: graczka zainstalowała grę karcie graficznej

Na graczy czeka również możliwość zdobycia nowej podklasy zwanej Stasis, które daje unikalne zdolności klas Titan, Hunter i Warlock, a także modyfikatory granatów, walki wręcz i podróżowania.

Chociaż dodatek swoją premierę będzie miał tego samego dnia co nowa generacja konsol, to Bungie potwierdziło, że gra pojawi się na konsolach w późniejszym terminie. Ten nie został jeszcze ogłoszony. Wiemy natomiast, że zarówno na PS5 jak i Xbox Series X gra będzie wpierała grafikę 4K i 60 FPS.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię