Strona głównaWiadomościDeszcz meteorytów spada na graczy Fortnite Battle Royale. Grę zaleją superbohaterowie?

Deszcz meteorytów spada na graczy Fortnite Battle Royale. Grę zaleją superbohaterowie?

Wygląda na to, że ekipa Epic Games przygotowała dla graczy coś naprawdę wielkiego na nadchodzący 4 sezon Fortnite Battle Royale.

Niedawno na niebie nad mapą pojawiła się kometa lub meteor, co doprowadziło do licznych spekulacji na ten temat. Wielu graczy podejrzewało, że obszar Tilted Towers zostanie zniszczony przez kosmiczną skałę.

Jak na razie Tilted Towers wciąż stoi, ale wielu graczy w mediach społecznościowych zaczęło informować o deszczu meteorytów jaki spada na mapę. Zamiast jednej wielkiej skały, Fortnite jest zasypywany serią mniejszych uderzeń.

Czy deszcz meteorów może mieć większy i bardziej destrukcyjny wpływ? Tego na razie nie wiemy, ale wygląda na to, że Tilted Tower nie zostanie zniszczone. Możemy to potraktować jako zwiastowanie nadchodzącego 4 sezonu, o którym Epic poinformował ostatnio na swoim koncie na Twitterze, w którym zostało zamieszczone poniższe zdjęcie.

Jest ono stylizowane na kometę lub Flasha? Czyżby do Fortnite mieli zawitać superbohaterowie? Czy Epic przygotowuje dla graczy jakieś wydarzenie PvE, w którym gracze będą musieli walczyć z najeźdźcami z kosmosu? Jest bardzo wiele możliwości.

Jeżeli ktoś dopiero obudził się ze snu zimowego to wyjaśniamy, że we Fortnite Battle Royale organizowane są dwumiesięczne sezony, podczas, których do realizacji są cotygodniowe misje. Sezon 3 zakończy się 30 kwietnia a 4 sezon prawdopodobnie rozpocznie po 1 maja.

Aby zawsze być na bieżąco śledźcie nasz profil na Facebooku.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię