Strona głównaWiadomościRozrywkaDetektyw Pikachu: Powstanie druga część filmu o pokemonie detektywie

Detektyw Pikachu: Powstanie druga część filmu o pokemonie detektywie

Pomimo tego, że premiera filmu Detective Pikachu zaplanowana jest dopiero na 10 maja 2019, twórcy mają w planach nakręcenie kolejnej część filmu. Legendary Pictures poczyniło w tej kwestii pierwsze kroki wybierając scenarzystę nowego filmu. Wyglada na to, że po raz kolejny Pikachu przemówi głosem Deadpoola.

Według informacji przekazanych przez The Hollywood Reporter, Legendary Pictures nawiązało współpracę z Orenem Uzielem, współscenarzystą komedii 22 Jump Street. Jego zadaniem będzie przygotowanie scenariusza do sequela Detective Pikachu.

Zobacz: Brock z Pokemonów w końcu znalazł dziewczynę

Uziel w swoim dorobku ma również pracę nad takimi filmami jak: The Cloverfield Paradox, Freaks of Nature i nadchodzące filmy Supergirl, Men in Black: International, Mortal Kombat i Sonic the Hedgehog. Moża, zatem powiedzieć, że ma doświadczenie w kwestiach pisania scenariuszy na podstawie gier.

Zobacz: Remake Pokémon the Movie jeszcze w tym roku trafi do kin

Premiera Detevtive Pikachu już 10 maja, w Polsce dopiero 14 czerwca. Poza głosem Ryana Reynoldsa na ekranie zobaczymy Justice Smith i Kathryn Newton. A dla przypomnienia zwiastun pierwszej części filmu

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię