Strona głównaKonsoleDeweloper twierdzi, że cross play nie będzie dominującą cechą konsol nowej generacji

Deweloper twierdzi, że cross play nie będzie dominującą cechą konsol nowej generacji

Deweloper ze studia Juggler Games Łukasz Janczucko stwierdził, że cross play nie będzie dominującą cechą następnej generacji konsol. Jego stanowisko jest w całkowitej opozycji do przewidywań wielu analityków.

Janczucko rozmawiał w tym temacie z serwisem Gamingbolt. Stwierdził, że na konsolach nowej generacji z pewnością będą gry, które skorzystają z takiego rozwiązania. Ma to ułatwić społeczności ułatwienie wspólnej zabawy oraz dzielenie się doświadczeniem. Jednak jak podkreśla crossplay nie będzie dostępny dla wszystkich gier, i trudno uznać, że będzie to funkcja definiująca nową generację konsol. Ma on również nadzieję, że Sony i Microsoft będą kontynuować wsparcie dla twórców gier indie.

Zobacz: Sony pyta użytkowników o funkcje PlayStation 5

Mamy nadzieję, że zarówno Sony, jak i Microsoft będą nadal wspierać deweloperów niezależnych, pogniewać wciąż mamy wiele historii do opowiedzenia i chcielibyśmy je udostępniać również graczom konsolowym.

Konsole nowej generacji powinniśmy poznać jeszcze w tym roku. Na półki sklepowe powinny trafić w 2020. Ostatnio do sieci wyciekły specyfikacje obu konsol. Na tej podstawie możemy pokładać spore nadzieje w nowej generacji , a jednocześnie mieć obawy o to czy sprostają wymaganiom graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię