Strona głównaWiadomościRozrywkaNowy trailer Detektywa Pikachu pokazuje kolejne Pokemony. W tym Mewtwo

Nowy trailer Detektywa Pikachu pokazuje kolejne Pokemony. W tym Mewtwo

Mam już swoje lata na karku, ale pomimo tego nie wstydzę się przyznać, że jestem fanem Pokemonów. Uwielbiam gry z tej serii (mniej seriale animowane) i dlatego nie mogę się doczekać filmu Detektyw Pikachu, który pokaże kieszonkowe stworki w prawdziwym świecie.

Najnowszy drugi już trailer, chociaż pokazuje masę nowych stworków, skupia się bardziej na fabule filmu. Dowiadujemy się, że zaginął Harry Goodman – ojciec głównego bohatera i zarazem partner Detektywa Pikachu. Jednak mały, żółty stworek nie wie, co się wydarzyło. Prawdopodobnie nie pamięta wydarzeń z kilku ostatnich dni i jego jedynym ratunkiem jest syn zaginionego, którego adres znajduje w swojej czapce.

Zobacz: Diuna: ogłoszono datę premiery filmu

Akcja filmu dzieje się w mieście Ryme, gdzie Pokemony i ludzie żyją wspólnie. Głos pod wrednego, głupkowatego i uzależnionego od kofeiny Pikachu podkłada Ryan Reynolds, znany ostatnio przede wszystkim z roli Wade’a Wilsona, czyli Deadpoola. Premiera w Polsce zaplanowana jest na 31 maja tego roku. Najnowszy trailer to możliwość zobaczenia między innymi wściekłego Charizarda, czy też legendarnego Mewtwo.

Zobacz: Detektyw Pikachu – nowy trailer ukazuje uzależnienie elektrycznego Pokemona

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię