Strona głównaGryDevil May Cry 5 na efektownym zwiastunie

Devil May Cry 5 na efektownym zwiastunie

Fani gatunku będą rozkoszować się piękną oprawą graficzną, udźwiękowieniem i piekielnie szybką rozgrywką. To może być najlepsza część serii.

Dante im starszy tym lepszy? Coś w tym jest, bo dojrzewa niczym wino. W najnowszej odsłonie Devil May Cry 5 nie zapomniał swojego rzemiosła, popisując się przed demonami na wiele sposobów. Sieka, kroi, miażdży, strzela, czego to on nie potrafi… W charakterystycznym dla siebie stylu łączy wiele technik walki siejąc postrach zarówno w piekle, jak i na ziemi.

Jego popisowe zagrania możemy zobaczyć na nowym zwiastunie przygotowanym z okazji targów Tokyo Game Show 2018. Choć skupia się przede wszystkim na Dante i jednostronnych starciach z demonicznymi stworami, w roli drugoplanowej możemy zobaczyć w akcji Nico i Nero. W przypadku drugiej postaci są ukazane fragmenty potwierdzające przejęcie nad nim kontroli w grze.

Według zapewnień twórców, Devil May Cry 5 będzie starym ucieleśnieniem w nowej skórze. Ponownie walka z przeciwnikami będzie niesamowicie efektowna i dynamiczna, ale nie zabraknie nowinek w ramach udoskonalania ataków, łączenia combosów i rozwijania postaci. Co ucieszy niektórych, w grze nie znajdziemy scen QTE. Delikatnie zmieni się także sposób prowadzenia fabuły. Zwiedzane lokacje nie będą sztywnymi punktami w scenariuszu. Staną się bardziej otwarte na wzór serii Bayonetty.

Mówi się, że starego psa nie można nauczyć nowych sztuczek. W przypadku Dantego zasada ta nie powinna się sprawdzić. Przekonamy się o tym już w marcu 2019.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię