Strona głównaKonsoleRed Dead Redemption 2 z trybem Online

Red Dead Redemption 2 z trybem Online

Dziki Zachód pozwiedzamy również ze znajomymi. Jednakże pakiet Online nie będzie dostępny od razu w dniu premiery.

To było niemal pewne, że Red Dead Redemption 2 pójdzie śladem sukcesu GTA V. Rockstar Games oficjalnie potwierdziło, że w menu gry oprócz głównej kampanii singleplayer pojawi się przystawka Online. Nie będzie jednak konkurować z trybem sieciowym ich najlepiej sprzedającej się gry.

To  dla nich produkt równorzędny, nadto oferujący trochę inny styl rozgrywki. Kooperacja i rywalizacja będą dla dwóch gier tożsame, ale zmieni się sposób eksploracji i immersji ze światem. Red Dead Redemtpion Online będzie miało coś, czego brakuje w GTA, czyli spokojnego odkrywania świata i jego detali.

A co zaś się tyczy charakteru rozgrywki, ma odzwierciedlać ewolucję trybu sieciowego z pierwszej części gry. Tu jednak skala gry będzie o wiele większa, a także główną rolę odegra pogłębiona narracja. Podobnie jak w GTA Online zawartość gry będzie stale rozszerzana, dzięki czemu pojawią się ciekawe misje, przedmioty i pomysły, pozwalające na dłuższą metę utrzymać Red Dead Redemption Online w kręgu zainteresowania użytkowników.

Tryb Online nie będzie dostępny od razu w dniu premiery Red Dead Redemption 2 (24 października), a dopiero w listopadzie. Co ważne, będzie on całkowicie darmowy dla posiadaczy podstawowej wersji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię