Strona głównaGryDevil's Hunt na pierwszym, konkretnym zwiastunie. Seria Devil May Cry ma się...

Devil’s Hunt na pierwszym, konkretnym zwiastunie. Seria Devil May Cry ma się czego obawiać?

Kolejny polski deweloper będzie walczył o wysokie miejsce pośród branżowych gigantów. Swoją ekspansję zaczął od zaprezentowania świata, bohatera i walki z demonami w treściwym materiale wideo.

Studio Layopi Games powoli zapowiada nadejście swojej najnowszej gry akcji TPP Devil’s Hunt. Ponieważ ukazać się ma już w 2019 roku, przyspieszają tempa z przedstawieniem jej najważniejszych elementów. Do wcześniejszego opisu i teasera dołączają dłuższy materiał, na którym widać całkiem sporo gameplay’u.

Na filmie możemy uszczknąć kawałek świata, który w grze nie wygląda zbyt bajkowo. Pełno w nim demonów i aniołów rywalizujących o ostateczną władzę. Między nimi główny bohater, który nie ma zamiaru bratać się z którąkolwiek ze stron konfliktu. Stworzy własną drogę życia korzystając z piekielnych mocy i anielskiej cierpliwości do światłych istot.

Nasza charakterna postać nie stroni od rozwiązywania problemów w bezpośredniej walce. Mechanizm starć przypomina nieco reguły utarte w serii Devil May Cry, czyli mowa tu o krwawej rzezi z efektownymi finiszerami. Aczkolwiek Devil’s Hunt klimatem odbiega od perypetii Dantego, a bliżej jej do uniwersum Ghost Ridera, nie mogącego się zdecydować, czy lepiej być złym, czy może dobrym obywatelem świata.    

[you tube=66irA_4n3Iw]

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię