Strona głównaGryGry Bethesdy taniej na Steam nawet o 75%

Gry Bethesdy taniej na Steam nawet o 75%

Doom, The Elder Scrolls, Fallout i wiele innych produkcji Bethesdy możemy teraz kupić z atrakcyjnym rabatem. Spójrzcie do portfeli a później do katalogu Steam w poszukiwaniu upragnionej zdobyczy.

Do 14 sierpnia możemy zaoszczędzić sporo gotówki na cyfrowych edycjach gier. W tym czasie Bethesda oferuje praktycznie wszystkie swoje gierki w mocno obniżonych cenach. Zawdzięczamy to zbliżającym się targom QuakeCon 2018, podczas których zostaną zaprezentowane ich najnowsze hiciory.  

Zanim jednak doczekamy się gorących premier, możemy uzupełnić naszą biblioteczkę Steam o brakujące tytuły. Jeśli marzy Wam się nowy Doom, The Evil Within 2, Fallout 4 lub Prey z dodatkiem Mooncrash, to czas najwyższy spełnić swoje fantazje. Aktualnie zakupimy je z rabatami sięgającymi do -75% ceny.

Przykładowo za The Evil Within zapłacimy 22 zł, za Prey 60 zł, zaś za dwupak nowej wersji Wolfenstein 65 zł. Łącznie przecenionych jest aż 85 gier, więc jest w czym przebierać zarówno w kultowych jak i wschodzących gwiazdach gamingowej branży.

  

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię