Strona głównaGryAktualnościDevolver Digital – wszystkie zapowiedzi gier z E3

Devolver Digital – wszystkie zapowiedzi gier z E3

Devolver Digital podczas wystąpienia na E3 2021 zaprezentowało nadchodzące gry m.in. Shadow Warrior 3. Wszystkie trailery zebraliśmy w jednym miejscu żebyście nie musieli szukać.

Ekipa Devolver przygotowała prezentację w całkiem zabawny sposób i nieco prześmiewczy. Wydawca robił przytyki do gier usług oraz monetyzacji. Sama nazwa wydarzenia Devolver MaxPass+ Showcase | Monetization as a Service była takim pstryczkiem w noc innych wydawców.

Shadow Warrior 3

Najważniejsza produkcja została zostawiona na deser, ale my zaczniemy od niej. Shadow Warrior 3 trafi jeszcze w tym roku na PC, PS4 i Xbox One. Konkretnej daty na razie brak.

Trek to Yomi

Trek to Yomi to polska produkcja twórców Shadow Warrior 3, studia Flying Wild Hog. Ma to być klasyczna opowieść o samurajach. W opisie gry możemy przeczytać:

Młody mistrz miecza obiecuje umierającemu mistrzowi, że będzie chronił jego miasto i mieszkańców przed wszelkimi zagrożeniami. W obliczu tragedii i obowiązku, samotny samuraj musi przekroczyć granicę życia i śmierci, by walczyć ze samym sobą i wybrać własną ścieżkę.

Premiera zapowiedziana jest na 2022 rok, produkcja trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S.

Wizard with a Gun

Wizard with a Gun to kooperacyjny survival osadzony w magicznej krainie. Premiera na PC i konsolach w 2022 roku. W opisie produkcji możemy przeczytać:

Wybierz się w podróż samotnie lub z przyjaciółmi, by zbierać, budować i wyposażyć własnego czarodzieja podczas eksploracji nieznanego. Skrupulatnie projektuj bronie, pociski i meble swojej wieży. Postaraj się nie spalić wszystkiego, gdy magia wymsknie się spod kontroli.

Inscryption

Inscryption to z kolei karcianka i przygodówka w jednym. Premiera zapowiedziana jest jeszcze na ten rok.

Devolver Tumble Time

Devolver Tumble Time – jak czytamy w opisie:

To przyszłość zagadek logicznych bazujących na fizyce, eleganckiej monetyzacji i strategicznej integracji marki.

W rzeczywistości gra jest formą parodii gier mobilnych i ich reklam jakie pojawiają się na portalach społecznośowicyh. Premiera a tym roku na iOS i Android.

Demon Throttle

Demon Throttle – gra trafi na Nintendo Switch w 2022 roku wyłącznie w wersji pudełkowej bez wersji cyfrowej. Produkcja opowiada o przygodach wampirzycy i kowboja, których zadaniem jest pokonanie demona. Jednak najpierw będą musieli pokonać kilku innych bossów oraz wielu pomniejszych wrogów.

Death’s Door

Death’s Door trafi na PC, Xbox One i Xbox Series X/S już 20 lipca. W grze wcielimy się w kruka, który zbiera dusze zmarłych. Niestety sprawa się rypnie gdy jedna z dusz, które mamy odebrać zostanie skradziona.

Phantom Abyss

Phantom Abyss swoją premierę będzie miało już 22 czerwca na PC w ramach Early Access na Steam. Będzie to asynchroniczny multiplayer z proceduralnie generowanymi mapami. Naszym zadaniem będzie zdobycie reliktów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię