Strona głównaWiadomościDeweloper PUBG pracuje nad rozwiązaniem problemu z rozdawaniem przypadkowych banów

Deweloper PUBG pracuje nad rozwiązaniem problemu z rozdawaniem przypadkowych banów

W dniu dzisiejszym pecetowa wersja PUBG dostała kolejną aktualizację. Niestety wygląda na to, że wraz z nią wielu graczy dostało niesłusznie bana na serwerze.

Po otrzymaniu wielu zgłoszeń deweloper potwierdził, że faktycznie część graczy została niesłusznie zbanowana a jest to związane z aktualizacji algorytmów działania zabezpieczenia anty-cheatowego. Trwa przygotowywanie poprawki.

Gracze PC, jesteśmy świadomi błędu, związanego z logiką wykrywania oszustów, jaki pojawił się po dzisiejszej aktualizacji anty-cheat i tymczasowo blokuje niektórym użytkownikom dostęp do gry. Proszę przyjąć nasze przeprosiny. Pracujemy nad wyeliminowaniem problemu.

Kilka dni temu menedżer społeczności PUBG potwierdził, że w tym tygodniu zostaną uruchomione serwery testowe, na których będą weryfikowane nowe funkcje, takie jak nowy system przyjaciół, czat głosowy i wiele innych.

Nasze serwery testowe zostaną zaktualizowane w tym tygodniu. Obecnie dopracowujemy i debugujemy kompilację testową.

Wprowadzimy system przyjaciół w grze, czat głosowy w menu głównym. Będziemy potrzebowali Waszych opinii na temat wprowadzonych zmian. Dołącz więc do serwerów testowych jeszcze w tym tygodniu. Szczegółowe uwagi do poprawek zostaną opublikowane w ciągu kilku dni.

W tej sytuacji chyba lepiej wstrzymać się z aktualizacją gry, bo można oberwać banem.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię