Strona głównaGryAktualnościDeweloperzy Shadow Warrior 2 pracują nad trzema grami

Deweloperzy Shadow Warrior 2 pracują nad trzema grami

Według najnowszych informacji twórcy Shadow Warrior 2 pracują obecnie nad trzema grami. Dwie mają być tytułami AAA, ich zapowiedzi mamy oczekiwać jeszcze w tym roku.

Jak podaje serwis wccftech prezes polskiego studia Flying Wild Hog – Michał Szustak przyznał, że obecnie pracują nad trzema grami. Informacje przekazał podczas jednego z wywiadów. Zapytany o to co obecnie dzieje się w firmie, odpowiedział:

Tak więc, pracujemy nad dwoma tytułami w Warszawie, przy pewnym wsparciu innych zespołów. Te ekipy pracują dodatkowo również nad naszym trzecim projektem.

Zobacz: PUBG pozwoli graczom Xboxa i PS4 grać w jednym party

Tak szybki rozwój był możliwy dzięki znalezieniu odpowiedniego partnera biznesowego, który pomoże studio w równoczesnym prowadzeniu trzech projektów i nie zapadnie się pod ciężarem kosztów jakie są przez to generowane. Co więcej, dwa z trzech aktualnie prowadzonych projektów to gry AAA.

Według mnie, jeśli chodzi o te dwie pierwsze gry, to w końcu dostarczymy pełnoprawne tytuły AAA. Trzecia produkcja jest mniejsza, ale nadal będzie wysokiej jakości grą akcji, która dostarczy masę rozrywki.

Na razie nie wiadomo czy nowe produkcje studia trafią również na konsole nowej generacji, czy tylko na PC. Szustak przyznał, że prawdopodobne jest, że starsze tytuły trafią na Nintendo Switch, ale jest to obecnie pieśń przyszłości. Głównym problemem jest silnik.

Zobacz: Wiedźmin 3 dopiero teraz zarobił 50 mln dol. na Steamie i wskoczył na próg…

O nowych grach studia na razie nie wiadomo nic więcej. Zapowiedzi możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię