Strona głównaGryAktualnościDiablo 2: Resurrected – będziemy mogli uruchomić zapisy z klasycznego Diablo 2

Diablo 2: Resurrected – będziemy mogli uruchomić zapisy z klasycznego Diablo 2

Według najnowszych informacji przekazanych przez deweloperów, Diablo 2: Resurrected pozwoli na wczytywanie zapisów zrobionych w klasycznej wersji gry. Według twórców to najlepsza funkcja w historii.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Diablo 2: Resurrected w wersji na PS5 będzie wykorzystywał haptykę w kontrolerze DualSense. Przed premierą czekają na graczy jeszcze dwie fazy testów alfa. Teraz Matthew Cederquist w wywiadzie dla IGN dodał, że gra umożliwi na uruchamianie zapisów z klasycznego Diablo 2.

Zachowajcie stare zapisy. Kiedy pracowaliśmy nad grą zastanawialiśmy się, czy stare pliki zapisu będą działać, więc tak jakby wrzuciliśmy je do gry i okazało się, że działają! Więc tak, Wasze lokalne zapisy dla pojedynczego gracza będą mogły zostać przeniesione.

Zobacz: Deweloperzy Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zostali zwolnieni

Gdy zespół dowiedział, się o możliwości przenoszenia zapisów, stwierdził, że to najlepsza funkcja w historii. Co więcej, odpalenie starych save’ów pozwoli grać dalej i cieszyć się wszystkimi ulepszeniami z odświeżanej wersji Diablo 2.

Diablo 2: Resurrected trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Premiera jeszcze w tym roku.

Dla mnie możliwość korzystania z zapisów jest praktycznie niepotrzebna. W D2 grałem głównie na zamkniętym BattleNet. Lokalnie grałem w momencie gdy w sieci osiedlowej nie mieliśmy jeszcze Internetu i bawiliśmy się w kopiowanie run .

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię