Strona głównaGryAktualnościDiablo 2: Resurrected – startuje pierwszy sezon rankingowy

Diablo 2: Resurrected – startuje pierwszy sezon rankingowy

Po długich opóźnieniach startuje pierwszy sezon rankingowy w Diablo 2: Resurrected. Dla przypomnienia od premiery gry minęło siedem miesięcy.

Start pierwszego sezonu był kilkukrotnie opóźniany, głównie ze względu na problemy techniczne. Podobnie jak w oryginalnej wersji Diablo 2, ranking Ladder służy zabawie, w której gracze tworzą postacie rankingowe i wspinają się po szczeblach rankingu. Dostępne są cztery rodzaje drabinek. Classic Ladder, czyli rozgrywka w klasyczne Diablo 2 z czterema aktami. Hardcore Classic Ladder, czyli tak jak poprzednia z tym, że śmierć jest permanentna. Do tego dochodzi Classic i Hardcore z zawartością Lord of Destruction, czyli piątym aktem.

Zobacz: Diablo Immortal trafi również na PC

Po zakończeniu sezonu postacie rankingowe zostaną na kontach jako postacie nierankingowe. Sezon będzie trwał około czterech miesięcy. Pierwszy sezon pojawia się w dwa tygodnie po dużej aktualizacji 2.4, która wprowadziła wiele zmian w balansie rozgrywki, nowe słowa runiczne, oraz liczne poprawki.

Blizzard ogłosił niedawno, że darmowy Diablo Immortal trafi nie tylko na urządzenia mobilne, ale także na PC. Premiera już 2 czerwca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię