Strona głównaGryAktualnościDiablo 2 w 4K i 60 klatkach na sekundę? Zobacz jak wygląda

Diablo 2 w 4K i 60 klatkach na sekundę? Zobacz jak wygląda

Jeżeli jesteś fanem Diablo 2 to mamy dla Ciebie coś naprawdę ciekawego. Michael ReznoR udostępnił materiał z Diablo 2 przeskalowanego do 4K z obsługą 60 klatek na sekundę. Tak mógłby wyglądać wierny remaster gry.

Do stworzenia filmu Michael ReznoR wykorzystał Deep Learnig Neural Network Al. i Advancet Montion Interpolation. Dzięki temu klasyczna rozgrywka Diablo II została przeskalowana i ulepszona do wersji 4K.

Zobacz: Assassin’s Creed: Valhalla ma umiejętności w stylu Mortal Kombat

Jak zaznacza autor materiału:

Diablo II: Lord of Destruction działał w rozdzielczości 800×600 z ograniczeniem do 25 klatek na sekundę. Oryginalne proporcje 4:3 i obszar wyświetlania zostały tutaj zachowane, a jako bonus włączone są efekty EAX Environmental Effect i dźwięk 3D znany ze starych kart Creative Sound Blaster Audigy / X-Fi a także Head Related Transfer Function (HRTF).

Efekt końcowy jest naprawdę zdumiewający. Niestety jest to tylko projekt ulepszenia wideo, a nie faktyczna modyfikacja do Diablo 2. Na razie nie będziemy mieli możliwości zagrania w taką wersję gry. W styczniu tego roku pojawiły się informacje o pakiecie tekstur, który zawierał również poprawki  AI w D2. Niestety modyfikacja będzie mogła zostać wydana. Zamiast tego możemy jedynie zagrać w demo technologiczne, do pobrania TUTAJ.

Zobacz: Destiny 2 – premiera Beyond Light przesunięta

Pozostaje liczyć na to, że Blizzard przygotuje zremasterowaną wersję Diablo 2. W to chętnie byśmy zagrali.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię