Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - premiera Beyond Light przesunięta

Destiny 2 – premiera Beyond Light przesunięta

Nowa ekspansja Destiny 2 zadebiutuje niestety nieco później. Na cztery miesiące przed premierą Beyond Light do fanów dotarły bardzo smutne informacje. 

Każdy weteran Destiny 2 wie, jak ważne dla rozwoju gry są dodatki. Zapowiedziany podczas czerwcowego eventu Beyond Light miał oficjalnie rozpocząć czwarty już rok popularnego MMO shootera.

Zobacz: Destiny 2 – powrót starego exploita rujnuje nowy sezon

Niestety jak dowiedzieliśmy się z wczorajszego posta na blogu Bungie, premiera dodatku została przesunięta w związku z problemami podczas developmentu. Oryginalnie Beyond Light miał ujrzeć światło dzienne 22 września. Teraz jego debiut przełożono aż na 10 listopada.

Sądząc po wypowiedziach Davida Dague, community managera Destiny, jest to efekt wpływu koronawirusa na sposób i rytm pracy deweloperów. Ostatnie miesiące dla Bungie były dużym wyzwaniem. Wciąż chcą stworzyć dodatek na swoim standardowym, wysokim poziomie i dostarczyć fanom tego, czego od nich oczekują. Dla dobra Beyond Light zdecydowali się przesunąć datę premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDexerto
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię