Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDiablo 3 – 19. sezon czas zacząć

Diablo 3 – 19. sezon czas zacząć

Zanim zagramy w Diablo IV upłynie jeszcze dużo czasu. Na razie gracze muszą zadowolić się Diablo 3, w którym wkrótce wystartuje 19 sezon. Wraz z nim do gry zostanie wprowadzonych sporo zmian w tym nowe zestawy dla Mnicha i Krzyżowca.

Większość graczy żyje teraz informacjami na temat Diablo IV, jednak zanim będzie dane nam po raz pierwszy zagrać w nową produkcję Blizzard jeszcze kilka razy odwiedzimy fryzjera i zużyjemy kilka maszynek do golenia. Tymczasem w Diablo III zakończył się sezon 18 i czekamy na rozpoczęcie 19.. Ten wprowadzi wiele istotnych zmian dla klasy Krzyżowca i Mnicha. Zmiany dotyczą PC, Switch, PS4 oraz Xbox One. Zmiany były dostępne na serwerach testowych w październiku.

Zobacz: Diablo 4: Amazonka i Paladyn jako grywalne postacie? Diablo 2 Remaster anulowane?

Poprzedni sezon nie przypadł graczom do gustu, w odpowiedzi Blizzard wprowadzi nową mechanikę rozgrywki nazwaną Pandemonium, która wprowadza element chaosu oraz mocy na polu bitwy. Jest ono skoncentrowane głownie na serii zabójstw, dając różne nagrody gdy liczba seryjnych zabójstw rośnie.

Zmiany wprowadzone przez Pandemonium:

W czasie sezonu zostanie wzmocniona kumulacja, otrzymywana dzięki seryjnym zabójstwom. Każdy kolejny ładunek dodaje 0,005 prędkości ruchu oraz 0,001 dodatkowych obrażeń. Premia liczona jest do 50% ruchu i 100% obrażeń (1000 ładunków).

Zobacz: Pracował na Wiedźminem 3 i Cyberpunkiem. Teraz odpowiada za Diablo 4

Ponadto po osiągnięciu określonej liczby zabójstw z rzędu uwalniana jest moc, która zadaje obrażenia skalowane względem poziomu gracze i poziomu trudności:

  • 15 zabójstw: eksplodujące kurczaki szukają wrogów i zabijają;
  • 30 zabójstw: Nova Mrozu, która zamraża wrogów;
  • 50 zabójstw: Deszcz zwłok;
  • 100 zabójstw: Uwalnia się pięć potężnych wirów energii;
  • 150 zabójstw: Pod wrogami tworzą się mroczne gejzery
  • 200 zabójstw: Z nieba spadają skrzynie skarbów;
  • 300 zabójstw: Pierścień ognia;
  • 400 zabójstw: Deszcze meteorów;
  • 500 zabójstw: Anioły zstępują na pole bitwy, aby walczyć przeciwko twoim wrogom;
  • 1000 zabójstw: ????

Nie wiadomo co stanie się przy 1000 zabójstw, to Blizzard pozostawia jako niespodzianka. Moce liczone są na poziomie grupy i tylko jeden gracz dostaje bonusy wynikające z zabójstw. Ponadto gracze, którzy ukończyli 18 sezon otrzymają nową ramkę portretu oraz zwierzaka goblina anielskiego skarbu. Krzyżowiec i Mnich otrzymują również nowy zestaw do zebrania dający dodatkowe bonusy.

Aktualizacja 2.6.7 wprowadza również liczne poprawki błędów, które zgłaszali gracze. Deweloper obiecał również, że w kolejnych sezonach możemy spodziewać się dedykowanych zestawów dla innych klas, oraz sezony tematyczne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceblizzard
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię