Strona głównaGryAktualnościDiablo 4: Amazonka i Paladyn jako grywalne postacie? Diablo 2 Remaster anulowane?

Diablo 4: Amazonka i Paladyn jako grywalne postacie? Diablo 2 Remaster anulowane?

Wygląda na to, że poznaliśmy dwie kolejne klasy postaci jakie trafią na start do Diablo 4. Mają to być Amazonka oraz Paladyn. Mamy też nieco gorszą wiadomość dla graczy, którzy czekali na remaster Diablo 2, projekt prawdopodobnie został anulowany.

W zeszłym tygodniu po praz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć Diablo 4. Zgodnie z zapowiedziami Blizzard na start mamy dostać 5 klas postaci. Pierwsze trzy zostały zaprezentowane podczas BlizzCon, a są to Barbarzyńca, Czarodziejka oraz Druid. Teraz w sieci pojawiły się plotki na temat pozostałych dwóch postaci, czyli Amazonki oraz Paladyna.

Zobacz: Pracował na Wiedźminem 3 i Cyberpunkiem. Teraz odpowiada za Diablo 4

Co ciekawe, przeciek został zamieszczony na Reddit na długo przed oficjalną prezentacją gry. Informacje na temat części bohaterów okazały się prawdziwe, możemy go wiec traktować jako dość wiarygodny.

Paladyn, Barbarzyńca, Czarodziejka, Amazonka i Druid będą dostępni na premierę. Diablo 4 będzie oferować w sumie pięć klas postaci na premierę. Celem deweloperów jest to, aby różniły się one od siebie w fundamentalnym stopniu. Dodatkowe klasy będą wprowadzane do gry stopniowo wraz z kolejnymi rozszerzeniami. Na razie ujawniono, że w podstawce zagramy jako Czarodziejka, Druid lub Barbarzyńca.

Osobiście w tej ekipie brakuje mi mojej ulubionej postaci czyli Nekromanty. Dlatego mocno czekałem na remaster dwójki. Wygląda jednak na to, że ta nigdy się nie pojawi bo ekipa blizzard całe soje moce przerobowe kieruje w tworzenie Diablo 4 jako jednego dużego projektu, który będzie traktować również jako restart serii.

Blizzard będzie traktował Diablo 4 jak restart serii. Ci, którzy chcieli Diablo 2 remaster i zupełnie nowej odsłony, powinni być zadowoleni. Diablo 2 remaster był w planach, ale Blizzard zdał sobie sprawę, że lepiej zrestartować serię i umieścić większość próśb fanów w jednym, gigantycznym projekcie.

Do całości tych informacji należy podchodzić jednak z dużą rezerwą. Blizzard nie potwierdza tych rewelacji, a jak na razie nie podaje również daty premiery Diablo 4. Na tą możemy jeszcze trochę poczekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię