Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – 7 godzin gry i postać na maksymalnym poziomie

Diablo 4 – 7 godzin gry i postać na maksymalnym poziomie

Setny poziom postaci w Diablo 4 można osiągnąć w zaledwie 7 godzin grania. To co kiedyś było nie do pomyślenia, teraz stało się faktem.

Gracze lubują się nie tylko w szukaniu sposobów na jak najszybsze przejście gry, ale również na jak najszybsze osiągnięcie maksymalnego poziomu postaci. To zwykle jednak jest poprzedzone wieloma godzinami poznawania sekretów gry. W przypadku Diablo 4, dzięki wykorzystaniu mechanik gry, osiągnięcie 100 poziomu zajmie zaledwie 7 godzin gry.

W najnowszym sezonie Łupy na nowo, Rob2628 doszedł do 100 poziomu barbarzyńcy w 7:10:47. Sekretem okazał się nowy eliksir – Elixir of Holy Bolts, który z ciał przeciwników strzela świętymi pociskami, które ranią przeciwników. W ten sposób tworzy się niemal reakcja łańcuchowa kolejnych zgonów.

Jednak Rob2628 to nie jakiś pierwszy lepszy gracz Diablo 4. Do niego należy również rekord 100 poziomu po premierze gry. Wtedy osiągnął to w 54 godziny. W trzecim sezonie wyrobił się w 16 godzin, teraz nieco w ponad 7. Facet idzie na rekord.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię