Strona głównaKonsoleSony rozpaliło nadzieję, jednak czar prysł

Sony rozpaliło nadzieję, jednak czar prysł

Gracze na całym świecie z wielką nadzieją oglądali dzisiejszy pokaz Sony. Wszyscy spodziewali się ogromnej listy gier PlayStation, które trafią na inne platformy. Pokaz przyniósł jednak tylko rozczarowanie.

W zeszłym tygodniu Sony głośno zapowiadało dzisiejsze wydarzenie, które miało przedstawić nową strategię firmy związaną z grami. Wielkie odliczanie podsycało graczy, niestety dobrej zabawy z tego nie będzie. Podczas pokazu w zasadzie nie zaprezentowano nic szczególnego.

Głośne wydarzenie Poza granicami według plotek miało koncentrować się na grach PlayStation, które trafią na PC, Nintendo oraz Xbox. Były również sugestie, że zobaczymy PS 5 Pro. Ostatecznie japońska firma podzieliła się swoją wizją świata oraz wizją na działalność Sony. Najważniejszą informacją okazało się stwierdzenie, że PS5 jest bardzo dużym sukcesem, a Sony jest bardzo zadowolone z wyników.

Z takich mniejszych ciekawostek, Sony chce wykorzystać Cruncyroll i PSN do zwiększenia zaangażowania odbiorców. Wykorzystają do tego przejęte firmy i uczenie maszynowe. A tym tytułowym Poza granicami okazało się być przenoszenie IP PlayStation do parków rozrywki – przygotowano specjalne eventy związane z Uncharted oraz The Last of Us.

Po tym wszystkim gracze poczuli swego rodzaju niesmak i rozczarowanie. Sony robiło ogromny hype i skończyło się jak zawsze. Sony nie wspomniało nic o nowych grach na PS VR2 oraz nie potwierdziło żadnych konkretów związanych z projektami PS Studios.

Ech…

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię