Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – nadchodzi dotychczas największa aktualizacja

Diablo 4 – nadchodzi dotychczas największa aktualizacja

Już 14 maja do Diablo 4 zawita największa z dotychczasowych aktualizacji. Czwarty sezon zatytułowany Łupy na Nowo wprowadza ogromne zmiany, w rozgrywce i sprzęcie. Szczegóły poniżej.

Zmiany dotyczą przede wszystkim kompleksowej aktualizacji przedmiotów oraz mechaniki Piekielnego Przypływu. Co więcej, będzie również możliwość sprzymierzenia się z Żelaznymi Wilkami, żeby wspomóc ich w walce z demonami Piekieł.

Niezależnie od tego czy macie ochotę na zakładanie nowej postaci sezonowej czy nie i tak znajdziecie coś dla siebie. Deweloperzy wprowadzają nowy sposób wykorzystania i personalizacji przedmiotów oraz szereg nowych aktywności w końcowej fazie gry.

Diablo 4 najważniejsze zmiany w sezonie 4:

  • Aktualizacje przedmiotów:gruntownie zmieniliśmy sposób, w jaki gracze wchodzą w interakcję z przedmiotami, aby ulepszyć całą istniejącą mechanikę. Ograniczyliśmy liczbę podstawowych afiksów i ten system będzie od teraz prostszy. Naszym celem jest ułatwienie graczom porównywania przedmiotów i podejmowania decyzji, czy im się przydadzą. Ponadto przedmiot można teraz ulepszać i modyfikować, aby dopasować go do określonej konfiguracji.
  • Hartowanie: nowy system, który umożliwia graczom personalizowanie znalezionego wyposażenia. Aby zahartować przedmiot, udaj się do kowala i wybierz schemat hartowania. Spowoduje to dodanie do wyposażenia losowego afiksu ze schematu. Takie schematy można znaleźć w niemal każdym zakątku Sanktuarium.
  • Kodeks Potęgi:biorąc pod uwagę opinie graczy, wprowadziliśmy znaczne zmiany w Kodeksie. Od teraz wszystkie aspekty legendarne będą dodawane do Kodeksu Potęgi, aby umożliwić graczom naznaczanie wyposażenia najlepszą ich wersją. Noszenie w ekwipunku kryształów aspektów nie będzie już konieczne.
  • Potężniejsze afiksy:udostępniliśmy nowy i rzadki typ afiksu zwany potężniejszym afiksem. Można go znaleźć w starożytnych łupach w randze świata IV. Potężniejsze afiksy będą wyróżniać się wyższymi wartościami w porównaniu z ich standardowymi wersjami.
  • Doskonalenie:gdy gracz będzie miał już przedmiot ze wszystkimi pożądanymi afiksami, może przejść do procesu ich ulepszania, by uzyskać jeszcze wyższe wartości. Gdy gracz uzna, że jego konfiguracja jest gotowa i ma najlepsze możliwe przedmioty, może sprawdzić się w Dołach.
  • Doły:gracz, który do maksimum wykorzystał możliwości konfiguracji, może zmierzyć się z tym nowym systemem końcowej fazy gry, by odblokować rzadkie materiały rzemieślnicze i jeszcze bardziej udoskonalić wyposażenie.
  • Piekielne Przypływy:w tym sezonie zwiększamy intensywność Piekielnych Przypływów wieloma nowymi aktywnościami. Gracze natrafią na większą liczbę kultystów przyzywających demony oraz na proroków zagłady stworzonych z nieszczęśników, którzy wpadli w sidła Przypływu. Ci, którzy przetrwają wystarczająco długo w zaktualizowanej wersji Piekielnych Przypływów, zmierzą się z Piekielnymi, byłymi bohaterami Sanktuarium, którzy sprzymierzyli się z demonami Piekieł. Za pokonanie Piekielnego gracze otrzymają materiały, które umożliwią im odprawienie przeklętych rytuałów.
  • Przeklęte rytuały:to nieudane rytuały kultystów, które gracz może aktywować, aby przyciągnąć uwagę demonów i potworów oraz stoczyć z nimi bitwę. Jeżeli uda Ci się przetrwać natarcie demonów, wizytę złoży Ci Krwawa Pannica, zupełnie nowa minibosska Piekielnego Przypływu i ostateczne wyzwanie w tym nowym doświadczeniu.
  • Żelazne Wilki:Żelazne Wilki podjęły walkę z Piekłem i chcą skrócić Krwawą Pannicę o głowę. Dołącz do nich i poczyń postępy w aktywności sezonowej „Zew Wilków”, by zyskać honor. Dzięki niemu odblokujesz dostęp do nagród, które umocnią Twoją postać w trakcie postępów sezonowych

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię