Strona głównaKonsoleAnkieta Microsoftu potwierdzeniem prac nad przenośną konsolą?

Ankieta Microsoftu potwierdzeniem prac nad przenośną konsolą?

Microsoft w swojej ankiecie chce wyciągnąć informacje na temat handheldów z jakich korzystają. Czy można to potraktować jako jeden z argumentów za tym, że firma pracuje nad własną konsolą przenośną?

Na temat przenośnej konsoli Microsoftu mówiliśmy już jakiś czas temu. Teraz kolejnym kamyczkiem do ogródka jest ankieta opublikowana przez firmę. W ankiecie pojawiają się pytania dotyczące gier na platformę mobilną. Zbierane są opinie na temat funkcji przenośnych, które gracze uważają za pożądane. Pojawiają się również pytania dotyczące Game Pass dla gier mobilnych oraz rozgrywkę w chmurze. Ciekawe jest również pytanie o to czy w najbliższym czasie planujemy zakup mobilnej konsoli.

Oczywiście powód powstania ankiety może być zgoła inny niż nasze przypuszczenia. Jednak wraz z plotkami o własnym handheldzie zaczynają się składać w całość. Możliwe, że Microsoft dopiero bada rynek lub chce poznać preferencje graczy przed ostatecznym zatwierdzeniem finalnego modelu konsoli.

Ekipa Xboxa jakiś czas temu napomknęła, że jeszcze w tym roku zaprezentuje ekscytujący sprzęt. Czy może to być jakiś przenośny komputer typu ROG Ally tylko zintegrowany bardziej z usługami Microsoftu? Przekonamy się.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię