Strona głównaGryAktualnościDiablo II: Resurrected – kiedy nowa aktualizacja i start sezonu rankingowego?

Diablo II: Resurrected – kiedy nowa aktualizacja i start sezonu rankingowego?

Blizzard przestał trzymać graczy w niepewności i ujawnił datę wydania aktualizacji oznaczonej numerem 2.4. Wiemy także kiedy wystartuje pierwszy sezon rankingowy.

Aktualizacja 2.4 pojawiła się na serwerach testowych już dwukrotnie. Na serwery produkcyjne miała trafić pod koniec marca, jednak Blizzard zdecydował, że stanie się to dopiero 14 kwietnia.

Aktualizacja ta wprowadzi do gry wiele nowości oraz zmian. Przede wszystkim możemy spodziewać się poprawek w balansie rozgrywki np. wzmocnienie umiejętności oraz bonusów gwarantowanych przez skompletowanie zestawu. Do tego dojdą nowe słowa runiczne oraz nowe schematy Kostki Horadrimów, zmiany mechaniki gry oraz liczne poprawki błędów.

Zobacz: KEO teraz za darmo na Steam

Opóźnienie wydania aktualizacji wynika z problemów jakie zespół deweloperski napotkał w czasie produkcji. Ostatnia partia poprawek nie działała na serwerach testowych, konieczne było ich wycofanie i dopracowanie. Większość błędów została zlokalizowana i usunięta. Na 29 marca zaplanowano sześciogodzinną przerwę konserwacyjną, podczas, której zostaną wdrożone poprawki.

Dwa tygodnie po aktualizacji 2.4, czyli dokładnie 28 kwietnia wystartuje pierwszy sezon rankingowy. Gracze otrzymają możliwość podjęcia wyzwania w czterech typach drabinek – standardową do 4 aktu, hardkorową do aktu 4, standardową z dodatku LoD oraz hardkorową dodatku. Każda drabinka będzie wymagała stworzenia nowej postaci i zebrania jak największej liczby punktów doświadczenia w określonym czasie.

Diablo 2: Resurrected trafiło na PS4, Ps5, Xbox One, Xbox Series, Switch oraz PC 23 września 2021.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię