Strona głównaKonsolePlayStation Plus Neo - poznaliśmy ceny odpowiedzi Sony na Xbox Game Pass?...

PlayStation Plus Neo – poznaliśmy ceny odpowiedzi Sony na Xbox Game Pass? [plotka]

Najnowsze przecieki sugerują ceny oraz zawartość PlayStation Plus Neo – odpowiedzi Sony na Xbox Game Pass. O ile informacje są prawdziwe, oczywiście.

W przecieku, opublikowanym na twitterze, widzimy cztery kategorie cenowe – nazwami nawiązujące do typów trofeów w grach PlayStation. Mamy więc poziom Bronze, Silver, Gold oraz Platinum.

Co znajdziemy w każdym planie? Poziom Bronze ma kosztować 9,99 dolarów za 3 miesiące i oferować dostęp do trybów online oraz wersji demo. Poziom Silver to wydatek 29,99 dolarów co trzy miesiące i oprócz korzyści z poprzedniego poziomu, zaoferuje funkcję streamowania gier. W planie Gold, kosztującym 39,99 dolarów za 3 miesiące, znajdziemy zniżki oraz darmowe gry, oferowane co miesiąc. No i na koniec plan Platinum – w cenie 59,99 dolarów dostaniemy ekskluzywne oferty na gry z PS3, PS4 i PS5 w streamingu.

PlayStation Plus Neo

Jeśli jednak bliżej przyjrzymy się grafice, znajdziemy kilka szczegółów, które każą poddać w wątpliwość wiarygodność screena. Po pierwsze, plan Silver ma dwie ceny – 29,99, a poniżej 24,99. Po drugie, link do informacji na temat anulowania subskrypcji jest zbyt czytelny i napisany zbyt dużą czcionką – z reguły takie linki są skrzętnie ukrywane i pisane najmniejszą możliwą czcionką. Sama nazwa – PlayStation Plus Neo – też nie brzmi zbyt wiarygodnie.

Zobacz: Phil Spencer zapowiedział stały dopływ świeżych gier dla Xbox Series

Sony w żaden sposób jeszcze nie odniosło się do grafiki i nie wiadomo czy w ogóle planuje to zrobić. Należy również pamiętać, że wszelkie informacje na temat Projektu Spartakus, jak według wcześniejszych przecieków miałby się nazywać plan subskrypcyjny (a raczej – jaka jest jego kodowa nazwa) Sony, również są nieoficjalne. Nie wiadomo czy w ogóle taka usługa w ogóle jest przez japońską korporację opracowywana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię