Strona głównaGryAktualnościDiablo Immortal – dzięki poprawce gracze tracą XP

Diablo Immortal – dzięki poprawce gracze tracą XP

Blizzard stanął na wysokości zadania, pomimo aktualizacji do Diablo Immortal gracze nada tracą miliony XP.

Jedna z najnowszych bolączek graczy Diablo Immortal jest problem z zapisywaniem prawidłowo naliczonego doświadczenia. Nawet wypuszczona najnowsza aktualizacja nie rozwiązała tego problemu. Sama gra nie jest wolna od innych błędów, jednak ten powoduje, że gra przestaje dawać satysfakcję.

Według informacji przekazanych przez serwis PCGamesN gracze skarżą się, że są pozbawiani punktów doświadczenia w przepustce bitewnej. Punkty nie są prawidłowo naliczane.

Zobacz: Aplikacja Xbox jest już dostępna na Samsung Smart TV 2022

W zeszły weekend Blizzard wydał poprawkę, jednak nie naprawiła ona problemu. Jak napisał rzecznik Blizzard na portalu Reddit.

Punkty doświadczenia za różne zadania w ramach Przepustki Bojowej nie były przyznawane graczom. Pojawił się hotfix, który rozwiązuje ten problem, a zespół pracuje nad obliczeniem utraconych PD przez każdą osobę w okresach dotkniętych tym błędem. Mamy te dane. Punkty zostaną zwrócone, gdy tylko przeanalizujemy te informacje.

Problem nadal występuje, a gracze się irytują. Co więcej, wcześniej zabrane punkty nie zostały zwrócone. Widać jednak, że niektórzy lubią być batożeni, inaczej Diablo Immortal nie zarabiałby milionów dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię