Strona głównaGryAktualnościDiablo Immortal gotowe do premiery. Ale na rynek trafi dopiero w 2020...

Diablo Immortal gotowe do premiery. Ale na rynek trafi dopiero w 2020 roku

Dyrektor finansowy NetEase, studia odpowiedzialnego za Diablo Immortal, powiedział że gra jest praktycznie gotowa do premiery. Z kolei Blizzard zapowiada ją na 2020 rok.

Choć sprawa Diablo Immortal w ostatnich tygodniach wyraźnie przycichła, to chyba wszyscy mamy w pamięci kontrowersje, jakie gra wywołała w momencie zapowiedzi. Podczas gdy wszyscy spodziewali się, że głównym punktem BlizzConu będzie zapowiedź Diablo 4, Blizzard zapowiedział grę mobilną. Potem już zostało tylko zbieranie gromów, jakie spadały na twórców z każdej możliwej strony.

Zobacz: Brak zapowiedzi Diablo 4 kosztował Blizzard już ponad 10 mld dolarów

W wywiadzie dla Bloomberga, dyrektor finansowy NetEase, które przygotowuje mobilne Diablo, powiedział że gra jest w zasadzie gotowa do premiery. Przynajmniej z punktu widzenia dewelopera. I tutaj jest przysłowiowy pies pogrzebany.

Gra jest gotowa i można w nią grać, ale teraz pewnie wszystko wymaga przygotowań ze strony Blizzardu. Czyli cała machina marketingowa, reklamy, promocje, ustalenia ze sklepami… To wszystko wymaga czasu.

Zobacz: Blizzard zapowiada, że przyszły rok będzie stał pod znakiem Diablo

Ale z drugiej strony, wiele osób jest zdania, że Blizzard zwyczajnie nie śpieszy się z premierą gry ze względu na wywołane przez nią kontrowersje. Dlatego też Diablo Immortal ma trafić na rynek dopiero w 2020 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

7 KOMENTARZE

  1. Immortal, to będzie chyba jedyna gra slashRPG bez jebanego AUTOQUESTU.
    Czekam i nawet za 100 zł to kupie jak bedzie trzeba zaplacic.

  2. Ale smecicie. Nic nie stracą. Diablo 3 spowodowało że stracili. Stworzyli gniota na max 2 tyg gry. Wiedza ze gry na smartfona są beznadziejne auto quest itd i teraz mogą zrobić zamieszanie w świecie gier na smartfony. Jeżeli ten projekt wyjdzie to zyskają wiele, a PC towcy dostaną kolejnego gniota na 1 miesiąc max. Chyba że blizzard powtórzy swoją świetność jaka miało d2. Bo w d2 spędziłem w necie sporo czasu a d3 od razu mnie odstraszylo prymitywnoscia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię