Strona głównaWiadomościRozrywkaGeorge Lucas na ratunek Gwiezdnym Wojnom. Powróci stary Luke Skywalker

George Lucas na ratunek Gwiezdnym Wojnom. Powróci stary Luke Skywalker

Mieszany odbiór ostatniej części Gwiezdnych Wojen wymagał podjęcia odważnych decyzji. Nowe informacje na temat 9. epizodu sagi mówią, że J.J. Abrams otrzyma wsparcie George’a Lucasa.

Legendarny twórca Gwiezdnych Wojen miałby pomóc reżyserowi znanemu z Gry o Tron w poprawie wizerunku Luke’a Skywalkera, który został mocno nadszarpnięty w epizodzie 8.

Lucas miałby zająć się poprawkami w scenariuszu, który miał zawierać błędy oraz pracą z odtwórcą roli Skywalkera – Markiem Hamillem. To właśnie postać tytułowego Ostatniego Jedi miała być jednym z najbardziej krytykowanych elementów filmu.

Zobacz: Disney+ nowym Netflixem. W ofercie m.in. Marvel i Gwiezdne Wojny

Informacje są jak na razie tylko plotkami, ale gdyby faktycznie zostały potwierdzone, to byłaby to zapewne bardzo dobra informacja dla fanów sagi. Pierwszego jej potwierdzenia powinniśmy się spodziewać w dniach 11-15 kwietnia, podczas imprezy Start Wars Celebration. Tam zobaczymy też pierwszy zwiastun epizodu 9. Jego premiera odbędzie się 19. grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

4 KOMENTARZE

  1. Trochę straszno otworzyć lodówkę, bo tam orson 😉 Ale jak widać, błędy walisz i tu… „Luca” zamiast Luke’a… Problem jest nawet nie taki, że popełniasz błędy ortograficzne/interpunkcyjne, czy co gorsza, merytoryczne (tu już gorzej) – tylko taki, że nie zmieniasz tego (błędy pojawiają się cały czas, wiadomo że będą zawsze, ale warto pracować nad sobą) i niestety, jesteś w dużej mierze bezkrytyczny. Nie chodzi o pokorę czy cokolwiek – trzeba znać swoją wartość – ale o sposób w jaki traktujesz ludzi z góry, zamiast po prostu zmienić błąd bez słowa, albo dopisać tradycyjne „ok, poprawione”. I to by naprawdę dużo zmieniło. A jeśli ktoś tylko ewidentnie obraża, usunąć komentarz, jeśli notorycznie – zbanować ip czy maskę, nie jestem zwolennikiem chamstwa po żadnej ze stron. Tylko zastanów się nad swoimi reakcjami i coś zmień. Nie warto jechać po ludziach i czepiać się ich w przypadku KONSTRUKTYWNEJ krytyki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię