Strona głównaGryAktualnościDiablo Immortal – gracz wydał 30 tysięcy i wcale nie gra mu...

Diablo Immortal – gracz wydał 30 tysięcy i wcale nie gra mu się lepiej

Jeżeli mieliście złudzenia, że Diablo Immortal nie jest typową darmową grą mobilną to już teraz możecie porzucić wszelkie nadzieje. Jeden z graczy wydał w grze prawie 30 tysięcy złotych i na niewiele się to zdało, a gra chce WIĘCEJ!

Streamer Quin69 mając zbyt dużo pieniędzy w portfelu postanowił wydać trochę na zdobycie 5-gwiazdkowego legendarnego klejnotu maksymalnego poziomu w Diablo Immortal. Jest to najpotężniejszy rodzaj klejnotu, którego zdobycie podczas gry jest prawie niemożliwe. Pomóc mogą tylko mikropłatności.

Zobacz: Abandoned: trwa zamieszanie wokół gry. Czy nowy horror w ogóle powstaje?

Twórca chciał sprawdzić ile musi sypnąć żeby dostać klejnot. Niestety podczas kilkunastogodzinnego streamu i wydaniu blisko 30 tys. złotych (10 tys. dolarów nowozelandzkich) nadal nie dostał upragnionego klejnotu. Nie wiadomo ile jeszcze musiałby wydać żeby osiągnąć cel.

Quin69 wydał dokładnie 10 335 dolarów nowozelandzkich na płatną zawartość w Diablo Immortal. Sądząc po reakcji raczej nie czuje się z tym dobrze. Streamer stwierdził, że właśnie rozpoczyna się droga do wydania 20 tysięcy dolarów. Chociaż biorąc pod uwagę ile już pieniędzy poszło w błoto, można się spodziewać, że sytuacja nie zmieni się nawet po kolejnej dziesiątce, a może nawet i kolejnej.

Po raz kolejny potwierdza się powiedzenie, że najdroższymi rzeczami są te otrzymywane za darmo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię